İnsanlarla iletişiminizi markanıza özel bir mobil uygulama üzerinden sağlamaya ne dersiniz?

iOS ve Android tabanlı tüm akıllı telefon ve tabletlere uyumlu mobil uygulamaları istekleriniz, ihtiyaçlarınız ve hedefleriniz doğrultusunda tasarlıyor, uyguluyor ve kullanıma hazır hale getiriyoruz.

Markanızı, işinizi mobile taşıyalım, dijital dünyada marka-müşteri etkileşiminizi en üst seviyeye çıkartalım.

MOBİL UYGULAMA

İşletmeniz için bugün bir Mobil Uygulama teklifi alın

Teklif Al  
 • Mobil Uygulama Nedir?

  Mobil uygulamalar tablet bilgisayarlar, akıllı telefonlar, akıllı saatler ya da gelişmiş işletim sistemlerine sahip diğer cihazlar üzerinden kullanılabilen, farklı cihaz yapılarına uyumlu bir şekilde çalıştığından dolayı kullanıcılara kullanım kolaylığı sağlayan yazılımlardır. Mobil uygulamalar, günümüzde farklı amaçlar doğrultusunda oluşturulmuş çok sayıda internet sitesi tarafından kullanılıyor.

  ...
 • Mobil Uygulama Tasarımı Nedir?

  Mobil uygulama tasarımı, mobil uygulamanın kullanıcılar tarafından ne kadar kullanılacağını, kullanıcıları sistemi kullanmaya ne kadar teşvik edeceğini ve kullanıcıların işlemlerini ne kadar kolaylaştıracağını belirleyen en temel faktördür. Peki, mobil uygulama tasarımı derken temel olarak ne kast ederiz?

  ...
 • Mobil Uygulama Nasıl Yapılır?

  Android ya IOS işlem sistemine sahip olan farklı elektronik cihazlarda kullanılabilen yeni nesil mobil uygulamaların nasıl geliştirildiğini merak ediyor musunuz? Geçmişte mobil uygulama yazımı oldukça uzun bir mesai gerektirirken, günümüzde bazı yardımcı araçlar ve hazır kodlarla bu süreç çok daha kısa bir hale geldi. Pek çok amatör yazılımcı, uygulamalarını yazılım geliştirme aplikasyonu aracılığı ile yazmaktadır ya da uygulamaların test edilme süreçlerini bu tür aplikasyonlar ile gerçekleştirmektedir. Mobil aplikasyon yapma sürecinde hangi işletim sistemlerinde çalışabilecek bir aplikasyon geliştirmek istediğinizi öncelikle belirlemeniz yararlı olacaktır. Kodlama çalışmalarında, aplikasyonun IOS ya da Android uyumlu cihazlar için yazılmış olması, bazı değişiklikler gerektirebilir. Uygulama oluşturma sürecinde öncelikle içerik ve tasarım konusunda çalışma yapmak gerekmektedir.

  ...
 • Mobil Uygulamalar Neden Gereklidir?

  Gündelik yaşamda mobil cihazların her yaştan ve her kesimden insanın ulaşabildiği düzeyde olması, internet kullanım alışkanlıklarını yeniden dönüştürdü. Kullanıcıların web siteleri üzerinden projelerinize ulaşmasını beklemek yerine, telefona indirilebilen ve anlık olarak kullanılabilen sistemler yaratmak, projenizin kullanıcıların hayatına daha sıklıkla dahil olabilmesine yardımcı olacaktır. Mobil uygulamalar, aynı zamanda firmalara kalite ve prestij sağlar.

  ...
 • Mobil Uygulamalar Neden Web Uygulamalarından Farklıdır?

  Mobil uygulamalar, kullanıcı deneyimi, kullanıcı web sitesi içerisinde tutma süresi ve ticaret kampanyaları aracılığı ile müşteriler ile iletişim kurabilme becerileri bakımından standart web sitelerinden ayrılır. Mobil uygulamalar sayesinde kullanıcılar, söz konusu sisteme kendi cihazlarının herhangi bir köşesinde sürekli olarak sahip olabilirler. Bu durum, diledikleri zaman eforsuz ve pratik bir biçimde söz konusu sistemin ziyaret edilebilmesini ve hizmetlerin satın alınabilmesini kolaylaştırır.

  ...
 • Web Sitemi Mobil Uygulamaya Çevirebilir Miyim?

  Web sitenizi hızlı ve pratik bir şekilde mobil uygulamaya çevirebilmek için bu işlemde kullanılması için üretilen çeşitli aplikasyonlardan yararlanabilirsiniz. Fakat bu işlemi gerçekleştirebilmek için web sitenizin mobil görünüme uygun olması gerekmektedir. Web sitenizin mobil görünüm ile uyumlu olup olmadığını öğrenmek adına, Google tarafından sunulan mobil uyumluluk testini gerçekleştirmeniz gerekir.

  ...
 • Mobil uygulamam Her Cihazda Kullanılabilecek Mi?

  Mobil uygulamalar, kullanılacakları işletim sistemlerine uyumlu olarak kodlanmaktadır. En popüler işletim sistemlerinin Android İşletim Sistemi ve IOS işletim sistemi olduğunu söylemek mümkün.

  ...
 • IOS ve Android Uygulama Tasarımı Nedir?

  2020 İtibariyle akıllı telefon kullanan insan sayısının 3 Milyar gibi bir rakama geleceği öngörülüyor. Günlük hayatın en büyük parçalarından biri haline gelen akıllı telefonlar, hayata dair birçok kolaylığı içinde barındırıyor. IOS ve Android cihazlarda kullanıcıların yüzde 97’si herhangi bir uygulama kullanmayı tercih ediyor. Bu rakamlar ise akıllara ‘’uygulama tasarım sürecinde neler oluyor?’’ sorusunu getiriyor.

  ...