Semroot Yazılım ve Danışmanlık AŞ, birçok ülkede faaliyetleri olan bir grup şirketidir. 2005 yılında Amerika'da hizmet vermeye başlayan ekibimiz, Dubai, İngiltere, Estonya, Malta ve Kıbrıs'ın ardından artık Türkiye'de! Bünyemizde barındırdığımız onlarca uzmanla birlikte 14 yıldır geniş çaplı, profesyonel hizmetler vermeye devam ediyoruz. Türkiye'de ve dünyada İnternet reklam yönetiminde önder firmalardan olup, aldığımız her projede fark yaratmayı amaçlıyoruz. 

Kendimize has yönetim stratejimiz ve sahip olduğumuz yazılım altyapısıyla Semroot çatısı altında her geçen gün kendimizi daha da geliştirerek dijital dünyada çözüm ortağınız olmaya devam ediyoruz. Grup şirketlerimiz ve profesyonel kadromuzla, binlerce yazılım ve web tasarım projesini başarıyla sonuçlandırmanın gururunu yaşıyoruz. 

Bünyemize kattığımız yüzlerce markaya verdiğimiz Google, Facebook ve Instagram reklamları; sosyal medya yönetimi, mobil uygulama ve yazılım, web tasarım, ileri düzey performans pazarlaması gibi hizmetler sayesinde iş ortaklarımızın ulaştığı başarıyla motive oluyoruz. 

Semroot ailesi olarak alanında uzman ekibimiz ve çalışma disiplinimiz ile dijital dünyadaki baş döndüren gelişmeleri yakalamanıza yardımcı oluyor ve online dünyada kendinize yer edinmeniz konusunda ihtiyacınız olan her konuda destek oluyoruz. 

Dijital dünyanın en iyisi olmaya hazır mısınız?